Montaż

Nasza firma oferuje montaż systemów kompozytowych na terenie całego kraju. Specjaliści zadbają o właściwe wykonanie usługi. Nasza firma oferuje usługę kompleksową. Przygotowanie podłoża, montaż konstrukcji, montaż desek, fachowe wykończenie i zabezpieczenie tarasu odpowiednim preparatem. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie dzięki czemu nie musisz obawiać się że Twój taras będzie wyglądał źle. Nasze deski posiadają 15 lat gwarancji i produkowane są na wybraną długość. Zachęcamy do umówienia się na darmową wycenę. 

KONSERWACJA

Zadbaj o wygląd swojego tarasu, płotu, balkonu, pomostu. Proponujemy Państwu konserwację deski by wyglądała jeszcze ładniej.

Oferujemy kompleksową konserwację od czyszczenia do olejowania deski. Stosujemy specjalistyczne środki firmy MELLERUD dzięki czemu deska zyska piękny wygląd.

Mogą też Państwo zrobić to sami. Deski można czyścić wodą pod wysokim ciśnieniem (maks. 70 barów) ale do czyszczenia i konserwacji zalecamy dedykowane impregnaty i detergenty niemieckiej firmy Mallerud, środek do czyszczenia kompozytu WPC oraz olej do impregnacji kompozytu WPC.  Nie należy używać rozpuszczalników. Należy czyścić przerwy między deskami, aby zapewnić odpływ wody z tarasu.