Lamele kompozytowe. Idealne na elewacje!

Lamele kompozytowe na elewacje – wszystko na ich temat!

Lamele kompozytowe na elewacje to produkt, skierowany w stronę osób, poszukujących praktycznie bezobsługowych i wytrzymałych warstw, które zabezpieczą elewację budynku, a także zminimalizują do minimum, koszt związany z konserwacją naszej elewacji. Skutkiem tego, lamele kompozytowe na elewacje, są coraz to chętniej wybieraną opcją wśród klientów, którzy cenią sobie komfort użytkowania, a także elegancki i gustowny wygląd, na ścianach swoich elewacji.

Czytaj dalej Lamele kompozytowe. Idealne na elewacje!

Przygotowanie podłoża pod budowę tarasu z desek kompozytowych

Deski kompozytowe cenione są nie tylko za dobrą jakość, ale również trwałość i odporność na wpływ wielu różnych czynników. To właśnie ten materiał dobrze sobie radzi z działaniem niskich temperatur, wilgocią, czy promieniowaniem UV. Poza tym deski kompozytowe są też odporne na działanie grzybów i porostów, nie ma też problemów z ich pielęgnacją, więc są coraz chętniej wybierane na taras.

Czytaj dalej Przygotowanie podłoża pod budowę tarasu z desek kompozytowych
Wspornik regulowany pod legary 30-65

Wsporniki regulowane – montaż deski kompozytowej

Zalety stosowania wsporników regulowanych pod legary kompozytowe

 Wsporniki regulowane pełnią bardzo ważną funkcję w procesie budowania tarasów z deski kompozytowej. Zbudowanie go wcale nie musi być trudne, warto jednak wiedzieć o kilku aspektach, które mogą w tym pomóc. Logiczne jest, że desek tarasowych nie ułoży się bezpośrednio na podłożu. Musi być ono stabilne i równe.

Czytaj dalej Wsporniki regulowane – montaż deski kompozytowej

Rodzaje wykończenia desek kompozytowych

Deski kompozytowe cieszą się ogromną popularnością nie tylko ze względu na świetne właściwości techniczne i ogrom zalet względem klasycznych desek drewnianych.
Również wygląd odgrywa tu dużą rolę! Nasza deska kompozytowa nie posiadają drzazg, dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz w wersji szlifowanej, deseń lub szczotkowanej. Jeżeli zastanawia się Państwo na czym polegają różnice w owych wersjach, zapraszamy do dalszej części tego artykułu.

Czytaj dalej Rodzaje wykończenia desek kompozytowych