Deska ogrodzeniowa kompozytowa

W naszej ofercie znajduje się sztacheta WPC na ogrodzenie i balustradę, dzięki czemu Państwa płot będzie utrzymywał swój piękny wygląd przez długie lata.
Płoty tego typu nie wymagają konserwacji. Mogą Państwo zapomnieć o malowaniu.
Ogrodzenia WPC mają jeszcze wiele innych zalet. Mianowicie stanowią niezwykle skuteczną osłonę przed niechcianymi spojrzeniami sąsiadów. Deski są przeważnie rozmieszczone w bardzo niewielkiej odległości od siebie lub zupełnie jedna na ścisk. Gwarantuje to zwartą ścianę, która oddzieli Twoją posesję od innych.
Jeśli szukasz osłony na balkon lub taras, to balustrada kompozytowa będzie dobrym wyborem. Możesz dopasować kolor sztachet WPC do odcienia ścian budynku, znajdziesz je u nas w sześciu kolorach. Sprzedajemy je w wersji szlifowanej, deseń oraz szczotkowanej.
Ogrodzenia kompozytowe składają się z kilku elementów, które są u nas także dostępne. Do grupy takich akcesoriów należą listwy montażowe i zaślepki.

Kompozytowe deski ogrodzeniowe - rozwiązanie na miarę współczesnych oczekiwań

Prezentowane w tej kategorii deski kompozytowe premium na ogrodzenia to nowoczesne rozwiązanie, które dzięki swoim właściwościom łączy najbardziej obecnie pożądane w tego typu konstrukcjach aspekty:

  • wytrzymałość,
  • prosty montaż,
  • a także estetyczny wygląd.

Co więcej, jest to inwestycja, która po prostu się opłaca. Ogrodzenie ze sztachet WPC przez lata będzie się świetnie prezentowało, w dodatku bez konieczności regularnej konserwacji. To zaś czyni ten system zdecydowanie lepszą opcją od konstrukcji z drewna. W tym przypadku nie trzeba martwić się o niekorzystne działanie wilgoci czy szkodniki – deski kompozytowe powstają bowiem z mieszanki mączki drzewnej oraz tworzywa sztucznego i nie ulegają biodegradacji. Wśród licznych korzyści przesądzających o wyborze desek kompozytowych przez Klientów jest też to, że właściwie do złudzenia przypominają wylądem swój naturalny pierwowzór, jednak ze względu na sposób produkcji są wolne od typowych wad wyrobów drewnianych.

DeskaMarzeń.pl - najlepsze sztachety WPC

Nasza oferta przygotowana została z myślą o Klientach, którzy poszukują ponadczasowego, eleganckiego i jednocześnie wytrzymałego systemu ogrodzeniowego. Deski kompozytowe premium świetnie sprawdzają się w tej roli, a w naszym katalogu dostępne są one w różnych wersjach. W rezultacie dobranie wariantu o odpowiednim kolorze oraz deseniu nie sprawia żadnego problemu i pozwala na dopasowanie sztachet WPC do stylu elewacji oraz charakteru otoczenia. Proponujemy deski kompozytowe na ogrodzenia w różnych odcieniach brązu (jasny, ciemny i dąb brąz), a także w kolorze grafitowym i antracytowym. Klienci mogą wybierać spośród długości standardowych 100, 150, 200, 240, a także 300cm lub – po ustaleniu z nami – skorzystać z możliwości wyprodukowania sztachet WPC na indywidualne zamówienie, według określonych parametrów. W naszej ofercie dostępne są również komponenty niezbędne do wykończenia ogrodzenia takie jak zaślepki sztachet WPC czy uchwyty żaluzjowe. Zapraszamy!

Showing all 73 results