Środki do czyszczenia i pielęgnacji kompozytu

Jak każdy materiał, kompozyt również wymaga odpowiedniego zabezpieczenia, aby jak najdłużej cieszył pięknym wyglądem i funkcjonalnością. Środki do czyszczenia i pielęgnacji desek wykonanych z tego wyjątkowego tworzywa to najwyższej jakości preparaty marki Remmers, które dedykowane są podłodze tarasowej z WPC. W ofercie dostępne są profesjonalne oleje oraz środki do czyszczenia, dzięki którym deski będą wyglądały jak nowe przez wiele lat.
Olej do desek kompozytowych to preparat do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jego działanie opiera się na hydrofobizacji, zabezpieczając malowaną powierzchnię przed wnikaniem wody, a także przyjmowania oleju, tłuszczy oraz osiadania zanieczyszczeń. Dzięki bezbarwnej formule nie zmienia koloru desek, a jedynie nadaje im blasku i odświeża ich wygląd.
Preparaty do usuwania resztek powłok takich środków jak oleje czy lazury cienkowarstwowe sprawdzi się w przypadku, gdy chcemy łatwo i szybko pozbyć się nieestetycznych pozostałości po poprzedniej warstwie bez szlifowania.

Showing all 3 results