Asortyment prezentowany w naszej ofercie to szeroka gama produktów z WPC. Kompozytowa deska elewacyjna z serii WS jest wyrobem charakteryzującym się wysoką jakością wykonania z surowca odpornego na działanie niekorzystnych czynników mechanicznych, atmosferycznych oraz biologicznych. W rezultacie nawet wielokrotnie wyeksponowana na ich działanie z biegiem czasu nie traci swojej funkcjonalności i przez lata świetnie się prezentuje. Ponadto, co kluczowe w przypadku materiału wykorzystywanego do wykończenia zewnętrznych ścian budynków, nie wymaga przeprowadzania regularnych i skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych.

Elewacja kompozytowa – seria WS

Dostępna w naszej ofercie deska WPC to produkt z najwyższej półki, który doskonale sprawdza się w swojej roli, dlatego zakup tego systemu jest po prostu świetną inwestycją. Atutem przygotowanej przez nas propozycji z pewnością jest również to, że Klienci mogą kompleksowo zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne do montażu systemu elementy – profile konstrukcyjne, listwy narożne, narożniki oraz klipsy z wkrętami. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia!

Deska elewacyjna

Klasyczne rozwiązania są lubiane przez wszystkich i dobrze wyglądają w każdej aranżacji. Właśnie dlatego nasze deski elewacyjne kompozytowe do złudzenia przypominają materiały drewniane. Mają od nich jednak o wiele więcej zalet. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wariantami materiałów oraz dodatkowych akcesoriów montażowych. Z nami szybko i sprawnie stworzysz wyjątkową elewację, która zachowa swój dekoracyjny wygląd przez długi czas.

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Ściany wyłożone deskami kompozytowymi

Miłośników drewna jest bardzo wielu, jednak utrzymanie wykonanej z niego elewacji w dobrym stanie jest czasochłonne i nie zawsze skuteczne. To właśnie dlatego w roli jego zamiennika tak dobrze sprawdzają się materiały kompozytowe. Wykonane z mieszanki mączki drzewnej oraz tworzyw sztucznych, wyróżniają się przedłużoną trwałością i odpornością na uszkodzenia. Jednocześnie doskonale imitują wygląd drewnianych desek, dzięki czemu elewacja wygląda na elegancką i naturalną

Nasze deski elewacyjne – dostępne opcje

Drewniane materiały elewacyjne występują w dwóch wariantach: eleganckich lamelach oraz deskach romb o równomiernej powierzchni.

W przypadku pierwszych z nich klient może wybierać pomiędzy standardowymi długościami wynoszącymi 175 i 300 cm. Szerokość natomiast w obu wynosi tyle samo – 22 cm. Na indywidualne zamówienie możemy dociąć materiały kompozytowe do wymiarów podanych przez klienta. Lamele drewniane doskonale sprawdzają się bowiem zarówno na całych ścianach, jak i na fragmentach elewacji.

Z kolei deski typu romb, które należą do materiałów z klasy wysyłkowej WS, mają długość 240 cm i szerokość 10,6 cm. Tu również zapewniamy usługę docięcia ich na wymiar. W przypadku zamówień indywidualnych zachęcamy do kontaktu przed ich złożeniem.

Elewacje kompozytowe w wielu kolorach

Ogromna popularność drewna to w dużej mierze zasługa jego koloru. Nasze elewacyjne deski kompozytowe świetnie naśladują naturalną barwę — mamy tu produkty w odcieniach ciepłego brązu jak Złoty Dąb, Orzech, Winchester czy Teak. Miłośnikom ciemniejszej kolorystyki możemy z kolei polecić warianty antracytowe, ciemnoszare, ciemnobrązowe oraz wenge. Jeśli do Twojej aranżacji pasują zaś jasne barwy, to dobrym wyborem będzie biel albo platynowy szary. Zapraszamy do przeglądania dostępnych opcji. Dzięki kilkunastu wariantom kolorystycznym znajdziesz tu ten, który będzie doskonale pasował do Twojego projektu i innych elementów otoczenia — tarasów, drewnianych ogrodzeń, framug okiennych czy mebli ogrodowych.

Dlaczego warto wybrać drewniane deski kompozytowe?

Zalety tych materiałów wywodzą się z ich składu. Kompozytowe deski elewacyjne są mieszanką mączki drzewnej oraz tworzyw sztucznych. W związku z tym nie są wrażliwe na rozmaite czynniki, które prowadzą do szybszej degradacji desek całkowicie drewnianych. Elewacje kompozytowe są bardzo odporne na warunki atmosferyczne, w tym deszcz czy nadmierne światło słoneczne — i to bez konieczności regularnej impregnacji. Trwałość materiałów kompozytowych to jedna z ich największych zalet. Mówimy przecież o okładzinach elewacyjnych, które są narażone na uszkodzenia przez cały czas.

Akcesoria montażowe do szybkiego mocowania

Same deski elewacyjne to nie wszystko! U nas zaopatrzysz się również w inne materiały i akcesoria, które ułatwią montaż Twojej nowej, drewnianej elewacji. W sprzedaży znajdują się profile konstrukcyjne o różnych długościach, a także narożniki aluminiowe oraz listwy elewacyjne narożne, wykonane w kolorystyce odpowiadającej deskom. Zamówisz u nas także zestaw klipsów i wkrętów montażowych, kompatybilnych z naszymi materiałami.

Ułożenie Twojej nowej elewacji z naszych drewnianych lameli lub desek kompozytowych jest szybkim procesem. Jest to zasługa dedykowanych akcesoriów montażowych. Co więcej, tak ułożona elewacja zapewnia dobrą wentylację ściany, którą pokrywa. Możesz zdecydować się na wyłożenie muru deskami kompozytowymi na całej jego szerokości lub udekorowanie lamelami tylko wybranego fragmentu – frontu domu, ściany balkonowej lub tarasowej.