Deska tarasowa kompozytowa

Dzięki dostępnym tu materiałom uczynisz taras miejscem dla wszystkich członków rodziny. Deski tarasowe kompozytowe pomogą Ci w stworzeniu przestrzeni dla dzieci i dorosłych. Eleganckie wykończenie i dużo opcji kolorystycznych sprawia, że na pewno znajdziesz tu wariant pasujący do wykonywanej przez Ciebie aranżacji. W sprzedaży oferujemy gotowe deski tarasowe kompozytowe, a także dodatki przeznaczone do ich skutecznego montażu. Zaopatrzysz się u nas również w listwy o odpowiadającym materiałom odcieniu, a także łączniki, legary, zaślepki i zestaw klipsów z wkrętami. Zapraszamy!

Bezpieczny taras? Wybierz nasze materiały

Gładka powierzchnia desek kompozytowych sprawia, że na ułożonym z nich tarasie będą mogły bezpiecznie bawić się dzieci – w materiałach nie ma drzazg. Po powierzchni bez obaw można chodzić boso. Taras wyróżnia się wysokimi walorami estetycznymi, a każda powstała na nim rysa po około dwóch tygodniach wraca do pierwotnego koloru. Poznaj wszystkie właściwości tego typu materiałów i zamów wybrane przez Ciebie warianty, a następnie dobierz do nich inne produkty z naszego asortymentu.

Showing all 39 results

Parametry dostępnych materiałów

W naszej firmie zamówisz kompozytowe deski tarasowe w trzech lub czterech standardowych długościach: 100 cm, 220 cm, 240 cm i 330 cm. Grubość i szerokość każdego z wariantów sprawdzisz po wejściu na jego podstronę. Podczas składania zamówienia możesz wybrać również odcień produktów. Wśród dostępnych opcji znajduje się między innymi grafit, antracyt, biel oraz różne odcienie brązu (jasny, ciemny, dąb), które będą dobrym wyborem, jeśli zależy nam na efekcie imitującym drewniane materiały. Wyroby nie wymagają dodatkowego malowania.

Kompozytowe deski tarasowe mogą mieć powierzchnię szlifowaną lub szczotkowaną z ryflami rozstawionymi w sposób wąski lub szeroki. Jesteśmy w stanie wykonać elementy o niestandardowych rozmiarach – w takim przypadku prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.

Właściwości desek kompozytowych

Ze względu na swoje parametry i atrybuty, tarasowe deski kompozytowe są jednym z najlepszych materiałów do stosowania na zewnątrz. Wykonane z połączenia surowców naturalnych i tworzyw sztucznych, zachowują świetny wygląd przez długi czas, a do tego bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Kompozyty wykazują odporność zarówno na oddziaływanie czynników atmosferycznych (wilgoć, promieniowanie UV), jak i uszkodzenia powodowane przez organizmy żywe (insekty, gryzonie, a nawet grzyby). Materiały cechują się też dużą wytrzymałością na obciążenia, nie wymagają także stosowania dodatkowych impregnatów ani innych środków ochronnych.

Stylowe i uniwersalne materiały na taras i nie tylko

Tym, co wyróżnia tarasowe deski kompozytowe, jest także estetyczny wygląd, mocno przypominający drewno. Wyglądają elegancko, minimalistycznie i klasycznie; doskonale odnajdują się w sąsiedztwie budynków w różnych stylach. Co więcej, z pomocą tarasowych desek kompozytowych można wykonać naprawdę zróżnicowane projekty. To uniwersalne materiały, po które – dzięki walorom estetycznym oraz dużej wytrzymałości – sięga się nawet w ramach nietypowych przedsięwzięć. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać je do zaaranżowania nie tylko tarasu, ale też pozostałej przestrzeni wokół domu. Sprawdź sam!

Gdzie jeszcze można wykorzystać deski kompozytowe?

Dostępne tu materiały znajdują zastosowanie przede wszystkim w aranżacji tarasów, ale świetnie sprawdzają się także w roli elewacji, ogrodzeń i balustrad. Dzięki temu, że deski kompozytowe są wykonywane w wielu rozmiarach, mogą zostać wykorzystane w pomysłowych projektach – zrobimy z nich schodki, ławki czy też ścieżki. O efekcie aranżacji zdecyduje jednak nie tylko rozmiar materiałów, ale też ich kolor oraz rodzaj ryflowania. Chętnie przygotujemy dla Ciebie kompozytowe deski tarasowe, dzięki którym stworzysz wymarzoną aranżację. Niech Twój przydomowy taras stanie się miejscem, w którym przebywać będzie cała rodzina. Zachęcamy do zaopatrzenia się w materiały budowlane w naszym sklepie internetowym.