Deska tarasowa kompozytowa

Chcesz uczynić swój taras miejscem dla wszystkich? Zależy Ci na tym, aby powierzchnia była bezpieczna dla dzieci i przystosowana do chodzenia bez butów? Wraz z odnowieniem tarasu chcesz wykończyć także inne miejsca? Aby zapewnić jednakowy styl w całym domu? Postaw na nasze deski kompozytowe, które świetnie sprawdzą się także na ogrodzenie, taras i balustradę. Deska tarasowa WPC została oszlifowana i charakteryzuje się wyjątkową gładkością. Można stąpać po niej boso lub w dowolnych butach, nawet na wysokich obcasach. Jeśli Twoje dzieci lubią bawić się na podłodze, to będzie im wygodnie na naszych deskach. Nasze deski nie posiadają drzazg. Każda rysa wraca do pierwotnego koloru po upływie max 2 tygodni. Możesz zdecydować się na szeroki lub wąski ryfel desek WPC i wybrać odpowiedni kolor, który dopasujesz do ścian budynku lub innych elementów.
Dostępne odcienie to: biały, dąb brąz, czerwony, jasnobrązowy, ciemnobrązowy, grafitowy oraz antracytowy. Posiadamy szereg akcesoriów do montażu: kliny regulowane, legary, klipsy montażowe i wiele innych.
Gdy Twój taras będzie już gotowy możesz dobrać deski ogrodzeniowe w tym samy kolorze i wykończeniu. Nasze sztachety WPC idealnie nadają się na ogrodzenia. Dostępne są w dowolnej długości tak by sprostać Państwa wymaganiom. Zarówno deska tarasowa, balustrady jak i sztachety kompozytowe nie wymagają malowania. Państwu pozostaje cieszyć się z pięknego widoku przez cały rok.

Showing all 16 results