Elewacje kompozytowe

Każdy budynek potrzebuje odpowiednich rozwiązań, aby pięknie wyglądał i chronił wnętrze przed przedostaniem się zimna, wiatru oraz wilgoci. Elewacje kompozytowe to doskonały pomysł dla nowoczesnych obiektów, w których estetyka idzie w parze z funkcjonalnością.
Kompozyt jako materiał jest mieszaniną kilku substancji o właściwościach odpowiadających potrzebom danej konstrukcji. Charakteryzuje się przede wszystkim doskonałą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia. Elewacja tworzona z tego rodzaju tworzywa będzie zatem wytrzymała, nie będzie wymagała dodatkowych zabiegów konserwacyjnych i zapewni obiektowi doskonałą wentylację. Co więcej, proponowane rozwiązania wyposażone zostały w niezwykle prosty system mocowań, dzięki którym montaż staje się zupełnie bezproblemowy.
W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z zakresu materiałów budowlanych wykonanych z kompozytu, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy rozwieją wszelkie wątpliwości.

Czy warto stworzyć elewację budynku z desek kompozytowych?

To pytanie dość często zadają nam nasi Klienci – w końcu na rynku znaleźć można szeroką gamę tradycyjnych rozwiązań opracowanych z myślą o estetycznym wykończeniu elewacji. Mimo to, inwestując w elewacyjne deski kompozytowe dostępne w naszej ofercie, masz pewność, że w Twoje ręce trafi rozwiązanie systemowe, które doskonale sprawdzi się w swojej roli. Nowoczesne komponenty WPC charakteryzują się bowiem wyjątkowymi właściwościami użytkowymi, doskonale opierają się działaniu niekorzystnych czynników oraz wyróżniają walorami wizualnymi. Ogromną zaletą jest też to, że nawet po wielu latach deska kompozytowa nie wymaga przeprowadzenia czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych. Pod tym względem jest to rozwiązanie, które zdecydowanie deklasuje inne opcje.

Co przesądza o wyjątkowości desek kompozytowych z naszej oferty?

Obok właściwości użytkowych są to oczywiście walory wizualne. W naszym katalogu Klienci znajdą deski kompozytowe najwyższej jakości w wersji Standard oraz Prestige. Te pierwsze oferujemy w kolorze antracytowym oraz w ciemnym brązie, a wariant Prestige to możliwość wyboru spośród szerszej gamy barw takich jak orzech, biały, ciemny szary lub winchester. Ponadto montaż desek kompozytowych opracowano w ramach specjalnego systemu. To zdecydowanie przyśpiesza wykonanie wymarzonej – wizualnie praktycznie niczym nieróżniącej się od drewnianej – elewacji budynku.

DeskaMarzeń - sprawdzony dostawca listew i desek elewacyjnych z WPC

Przygotowana przez nas oferta na listwy oraz deski kompozytowe na elewacje z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającym Klientom. Proponujemy produkty z WPC najwyższej jakości, dzięki którym nawet niepozorny budynek zamieni się w małą perełkę nowoczesnej architektury. Co więcej, Klienci poszukujący komponentów o konkretnych wymiarach mogą skontaktować się z naszym działem obsługi i zamówić dokładnie takie długości, jakich potrzebują do zrealizowania projektu, a to ogromne ułatwienie i oszczędność surowca. Serdecznie zapraszamy!

Showing all 14 results